Rıdvan’a ağladılar

Simpson’la girdiği ikili mücadelede sakatlanan Rıdvan Şimşek, Maslak Acıbadem Hastanesi’nde ameliyat oldu. Rıdvan’ın sahalardan 6 ay uzak kalacağı açıklandı.

BEŞİKTAŞ, Manisaspor maçında ayağı kırılan Rıdvan Şimşek’e ağlıyor… Maça savunmanın sağında başlayan genç futbolcu, 41. dakikada Simpson’la girdiği ikili mücadelede sakatlandı. Sol ayak bileğine Simpson’ın dizi gelen Rıdvan’ın ayağı kırıldı. Sahayı sedyede ağlayarak terk eden Rıdvan’ı teknik direktör Mustafa

Denizli teselli etti

Fibula kemiğinde kırık ve ayak bileğinde çıkık olduğu belirtilen Rıdvan, Maslak Acıbadem Hastanesi’nde kulüp doktoru Şenol Akman tarafından ameliyat edildi. Genç futbolcunun sahalardan 6 ay uzak kalacağı açıklandı. Rıdvan’ın ayağının kırılması iki takımın hocası ve futbolcuları üzerinde şok etkisi yarattı. Denizli, Reha Kapsal ve futbolcular şunları söyledi:

Oyunun önüne geçti

– Mustafa Denizli: “Bu galibiyete sevinemedik. Takımda yer kapma savaşı veren bir futbolcunun böylesine sakatlanması üzüntü verici.”
– Reha Kapsal: “Sakatlığı oyunun önüne geçti. Alt yapıdan aldığımız Karşıyaka’da geliştirdiğimiz bizim öğrencimizdi. Çok üzüldüm.”
– Nihat Kahveci: “Kazandık ama Rıdvan’a üzüldük. İnşallah kısa sürede aramıza döner.”
– Bobo: “Bu galibiyete sevinemedik.”

Simpson özür diledi

YAPTIĞI müdahaleyle Rıdvan’ın ayağının kırılmasına neden olan Manisasporlu Simpson, “İsteyerek olmadı. Ne diyeceğimi bilemiyorum. Özür dilerim” dedi. Kanadalı futbolcu şunları söyledi: “Ben de çok büyük sakatlıklar yaşadım. Yarın (bugün) arayıp geçmiş olsun dileğinde bulunacağım.”

Hürriyet 08.05.2010